Wydział Kultury Nauki i Dziedzictwa Narodowego

Cyfryzacja kin

Wydział Kultury, Nauki i Dziedzictwa Narodowego informuje, że Województwo Zachodniopomorskie w 2014 roku przeznaczy 300 000 złotych na cyfryzację i modernizację kin w regionie. Wsparcie finansowe będą mogły otrzymać projekty, które zostały dofinansowane w ramach Programu Operacyjnego Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej „Rozwój kin", realizowany przez dwa priorytety:

I „Modernizacja kin”

II „Cyfryzacja kin".

Czytaj więcej...

Dotacja w kwocie 175 000 zł zostanie przekazana dla Zamku Książąt Pomorskich na dofinansowanie realizacji dwóch projektów pn. „Cyfryzacja kina Zamek” i „Modernizacja sali kinowej kina Zamek”. Częściową dotację na realizację zadania polegającego na cyfryzacji i modernizacji kina studyjnego mieszczącego się w Zamku instytucja otrzymała ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Umowa z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej może zostać zawarta po rozstrzygnięciu przetargu nieograniczonego i wyłonieniu wykonawcy, przy czym PISF zastrzega, iż ostateczna wysokość dotacji stanowiła będzie 50% kosztów.

Czytaj więcej...

kinoPo sto tysięcy złotych na zakup zestawów kina cyfrowego otrzymają z budżetu Województwa kino Wolność w Szczecinku oraz Kino MEWA w Złocieńcu. Taką decyzję podjął Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego podczas ostatniego posiedzenia Sesji Sejmiku, które miało miejsce 17 września br.

Czytaj więcej...

300 tysięcy złotych na cyfryzację kin w regionie przeznaczy Województwo Zachodniopomorskie. Wsparcie finansowe będą mogły otrzymać projekty, które zostały dofinansowane w ramach Programu Operacyjnego Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej „Rozwój kin", priorytetu II „Cyfryzacja kin". Celem priorytetu jest stworzenie „Sieci Polskich Kin Cyfrowych", a przyznane wsparcie będzie można przeznaczyć na pokrycie części wkładów własnych w zakresie dofinansowania zakupu sprzętu cyfrowego.

Czytaj więcej...

Copyright @ 2009 Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego